Telemetry to nowy, niemal w pełni modularny monosynth w ofercie ASol, będący w zasadzie odchudzoną wersją walizkowego Vostoka. Maszyna umieszczona została w obudowie rack, o wysokości 3U. Za przednim panelem kryją się 2x VCO o podstawowych przebiegach (niestety bez nadal bez sinusoidy), filtr dolnoprzepustowy, 2x LFO, sample and hold + biały szum, generator obwiedni, konwerter MIDI do CV oraz joystick. Każdą z sekcji zaopatrzono w patchpointy, ale najciekawszym narzędziem przy budowie barw jest oczywiście 10×10 punktowa matryca, zapożyczona wprost z Vostoka.

Syntezator jest kompatybilny gabarytowo z modularami w formacie frac lub euro (zakładając, że montujemy moduły w subrackach). Oczywiście jest też w 100% zbieżny w kwestii napięć sterujących i sygnałów, patchowanie nie nastręczy więc żadnych problemów.

Jedyną rzeczą, która schła dza ogólne wrażenie jest cena – prawie 1500 EUR. Dysponując takim budżetem, można sobie zestawiać podobny, a pewnie nieco silniejszy zestaw z osobnych modułow różnych producentów.

Więcej informacji: Analogue Solutions.