003_plakat

Modularne.audio 003

Powyższe nagranie to zapis improwizowanego wystąpienia podczas piątej edycji Modulatorów w sopockiej Willi FSC. Koncert miał zdecydowanie spontaniczny charakter, wieńcząc kolejny z serii warsztatów modularnych Xaoc Devices. Staraliśmy się zagrać dość zróżnicowny stylistycznie set, demonstrując możliwoście brzmieniowe szerokiego zestawu modułów.

Program

1 ? Technologia fundamentem dobrobytu
(Performed at Modulatory#5 at Willa FSC ? Sopot ? 17.05.2013)

Technikalia

Trzy systemy modularne, dzielące wspólny clock. Nie ma sensu szczegółowo wymieniać sprzętu, w tym przypadku.

Netlabel

Z dumą przezentujemy kolejne wydawnictwo pod egidą Modularne.audio! Pomysł na netlabel pojawił się niedawno na naszym forum ? niniejszym wprowadzamy go w czyn. Zadaniem Modularne.audio jest prezentacja muzyki, eksperymentów nagraniowych oraz wszelkiego rodzaju poszukiwań dźwiękowych prowadzonych przez polskich zwolenników syntezy modularnej, pedalboardów i butikowego instrumentarium.

Albumy mają formę wirtualną (skompresowane pliki audio), ale każdy z nich zawiera również gotową do wydruku wersję kompletnej okładki do CD ? z ukłonem w stronę zwolenników namacalnych form. Prezentowane będą tutaj (kategoria “Netlabel”), natomiast archiwizowane pod adresem modularneaudio.bandcamp.com.

Mamy nadzieję, że kolejne wydawnictwa ukazywać się będą mniej lub więcej regularnie, co zależy wyłącznie od płodności uczestników przesympatycznej społeczności skupionej na forum Modularne.info.